Spectrul Realitatii now
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ne pare rau.

5 participanți

In jos

Ne pare rau. Empty Ne pare rau.

Mesaj Scris de Alle. Lun Noi 23, 2015 8:15 am

Da ne.am mutat pe un alt forum, insa nu neaparat pentru ca am vrut noi ..ci pentru ca asa a cam trebuit.
Am sa va spun cum au stat lucrurile in realitate.
Ieri, pe 22.11.2015 Spectrul Realitatii inca functiona. Insa in jurul orei 19 s.a intamplat ceva neasteptat. Eu am fost anuntata ca forumul a fost ,,resetat''. Am intrat sa vad si dupa putin timp  am vazut chiar eu cu ochii mei ce s.a intamplat. Toate subiectele sterse, conturile membrilor..absolut totul s.a dus de rapa..
Insa adminii nu subt vinovati cu nimic, ma rog.. cu exceptia fondatorului. Nu stiu daca doar adminii sau si membri au primit un e.mail de la forum gratuit..in orice caz. Eu am primit pe mail un mesaj in care scria ca Adminul a decis sa stearga forumul. Evident l.am vazut prea tarziu..
Nici eu, nici Remus, nici Ele nu ne asteptam la asta.
Eu si Ele stiam de mai mult timp ca Adminul vrea sa stearga forumul..si am incercat sa il.impiedicam..dar acum..
Nu pot.sa vorbesc cu el, deoarece mi.a dat block pe facebook pentru simplul fapt ca i.am luat apararea unui membru caruia el i.a dat ban.
Ne.am mutat pe Povesti Intunecate si vom incerca sa revenim la normal..
Acel forum nu va fi ca Spectrul Realitatii.
Din punctul meu de vedere..Spectrul e istorie si va ramane doar o amintire.
Imi pare nespus de rau pentru toate subiectele pierdute. Atata munca..
Daca Cristi vede acest topic. Ei bine.. vreau sa.ii multumesc si sa il felicit pentru comportamentul matur de care da dovada.
Sa stii dragul meu, Cristi , ca oricum n.ai rezolvat nimic cu asta.
Multumesc de intelegere si imi cer scuze pentru greseli.

Alle.

Mesaje : 4
Data de înscriere : 22/11/2015

Sus In jos

Ne pare rau. Empty Re: Ne pare rau.

Mesaj Scris de Marius Lun Noi 23, 2015 1:27 pm

Fmm Cristi, din cauza ta am pierdut toate povestile de pe acel forum, ce plm iti veni sa stergi forumul? Nici macar nu ai discutat cu noi jegule, te-ai gandit tu ca e mai bine fara forum, ai gandit prost deoarece esti un retardat. Ai castigat de la mine o pula in gura.

Marius

Mesaje : 1
Data de înscriere : 22/11/2015

Sus In jos

Ne pare rau. Empty Re: Ne pare rau.

Mesaj Scris de Cosmin Kozma Lun Noi 23, 2015 4:20 pm

Muie Cristi! Si daca nu-l cunosc Smile))) Esti tigan, sincer...

Cosmin Kozma

Mesaje : 4
Data de înscriere : 22/11/2015

Sus In jos

Ne pare rau. Empty Re: Ne pare rau.

Mesaj Scris de DiaboliK Joi Noi 26, 2015 7:42 pm

Nu trebuie injurat, nu merita efortul. Asta se intampla cand detinatorul este imatur, cand nu ii pasa de sutele de povesti care au fost scrise de aproape cei 900 de membri inregistrati.

DiaboliK

Mesaje : 1
Data de înscriere : 22/11/2015

Sus In jos

Ne pare rau. Empty Re: Ne pare rau.

Mesaj Scris de Camy Vin Noi 27, 2015 7:42 pm

[size=16]Imi pare simcer rau ce s-a intamplat cu forumul ,atata munca,degeaba din cauza cui unui om care se gandeste numai la el .....nu mai stiu ce sa zic...S.R.,nu mai exista si nici nu va mai exista....vor ramane doar amintirile bune si rele,glumele ,povestile ,tot sunt istorie. Crying or Very sad pale Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
Camy
Camy

Mesaje : 4
Data de înscriere : 22/11/2015
Varsta : 21
Localizare : Pe net

Sus In jos

Ne pare rau. Empty Re: Ne pare rau.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum